si s-a dus si ultimul seminar …

Cum se intampla cu toate lucrurile bune, chiar si Scoala ADC*RO se apropie de sfarsit… Desi e greu de crezut cum au trecut cele doisprezece saptamani, marti studentii s-au adunat pentru a asista la ultimul seminar, despre campanii integrate, sustinut de Bogdan Naumovici, Adrian Botan, Valentin Suciu si Serban Alexandrescu. Insa pana la coronite, studentii mai au de trecut prin evaluarea finala, reprezentata de prezentarea portofoliilor cu rezolvarea brief-urilor primite de-a lungul celor trei luni de ”cursuri”.

Dupa ce am pus cap la cap feedback-urile primite de la participanti, am realizat ca pentru studentii ADC, scoala a fost o experienta folositoare, iar pentru cei ce deja lucreaza in domeniu poate fi chiar o amenintare valul de tineri “bine antrenati”! Asa ca: “publicitarilor”, pregatiti-va ca venim cu forte proaspete!

Finalul Scolii va fi sarbatorit printr-o petrecere ce va tine trei zile si trei nopti! Stati aproape ca sa vedeti locul si data petrecerii !


Leave a Reply